Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług statystycznych, społecznościowych i funkcjonalnych. Ustawienia tych plików można zmienić w każdej chwili za pomocą ustawień przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką Cookies [link]. zamknij

Pomysł na udany prezent świąteczny

Wpis
Co roku o tej samej porze, w szale przedświątecznym zastanawiamy się, co podarować swoim bliskim tak, aby prezent przez nas wybrany był trafiony i wywołał zadowolenie u osoby, która go otrzyma. Często też, z powodu natłoku innych obowiązków w tym gorącym okresie, wybór prezentów zostawiamy na ostatnia chwilę, co również może skutkować nietrafieniem w gusta osoby obdarowywanej.

Sklep stacjonarny w Olsztynie

Wpis
Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich olsztyńskich i okolicznych maniaków zakupowych oraz wielbicieli markowej odzieży! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom otwieramy stacjonarny sklep, z siedzibą w Olsztynie, na osiedlu Jaroty, przy ulicy Wilczyńskiego 25b (kod pocztowy 10- 686). Będzie to pierwszy i największy outlet z markową odzieżą w naszym województwie!

Calvin Klein – kontrowersyjny król mody unisex

Wpis
Calvin Klein to nazwisko znane w świecie mody na całym świecie. Spółka powstała od nazwiska projektanta jest jednym z wiodących studiów projektowych i marketingowych na świecie. Kreuje i sprzedaje markowe ubrania dla kobiet i mężczyzn oraz szereg innych produktów, które są wytwarzane i dostępne na całym świecie.

Najgorętsze trendy jesień – zima 2017/2018

Wpis
Tegoroczny sezon jesienno-zimowy już trwa w najlepsze, więc jeśli chcemy zdążyć z zaopatrzeniem się w najmodniejszą w tym sezonie odzież i dodatki, musimy szybko przeprowadzić przegląd naszej garderoby oraz dokonać odpowiednich zakupów.

Tommy Hilfiger - tradycyjny styl w nowoczesnym wydaniu

Wpis
Tommy Hilfiger jest jedną z wiodących, światowych marek odzieżowych, znaną z zamiłowania dla klasycznego amerykańskiego stylu. Inspirowana amerykańskim dziedzictwem łączy łamanie modowych stereotypów z uwielbieniem dla indywidualności.
Showing 1 to 5 of 12 (1 Pages)