Prochowiec męski

Jednym słowem, klasyka sama w sobie. Czy istnieje bardziej klasyczny rodzaj płaszcza, niż prochowiec? Czy mężczyzna w prochowcu zasługuje na miano eleganckiego gentelmana? Każdy z nas dostosowuje okrycie wierzchnie przede wszystkim do warunków pogodowych. Podczas, gdy jesienią lub wiosną  pojawią się opady deszczu, a silny wiatr przypomni o konieczności założenia odpowiedniej dzieży, z powodzeniem można sięgnąć po trencz. Płaszcz, sięgający przed kolano z kołnierzem, przechodzącym w tylnej części w dodatkową warstwę materiału, chroniącą ramiona oraz duże guziki i pasek. Prochowiec, pierwotnie używany przez elitę wojskową już pod koniec XIX wieku, rozpowszechniony został podczas I i II wojny światowej, kiedy dowódcy nosili go zarówno w okopach, jak i na co dzień. Prochowiec zyskał szybko popularność wśród gwiazd kina. Ten klasyczny płaszcz dumnie prezentował między innymi Humphrey Bogart w "Casablance". 

Prochowic męski współcześnie

Znakomite prochowce współcześnie wykonane są z najwyższej jakości materiału, który doskonale podkreśla ich funkcjonalność. Właściwości wodoodporne prochowców  sprawiają, że okrycie nadaje się na każdą pogodę. Ponadczasowy styl, który od lat towarzyszy prochowcom, w swojej ofercie posiadają takie marki Jak Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren. Nowości projektantów nie wprowadzają istotnych zmian w stylistyce tego modelu płaszcza męskiego, wydobywając z niego to, co nazywamy klasyczną elegancją. Markowe płaszcze typu prochowiec dostępne są w stonowanej kolorystyce, podkreślającej uniwersalność oraz elegancję okrycia. Prochowiec odpowiedni jest na każdą okazję. Doskonale będzie prezentował się w drodze do pracy, gdy przejściowa aura bywa kapryśna. Znakomity efekt stylistyczny osiągniesz, gdy zestawisz swój prochowiec z dodatkiem typu duży, rozłożysty parasol. Prochowiec będzie idealnym tłem dla teczki z dokumentami. Prochowiec uznanej marki warto zestawić z eleganckimi spodniami od garnituru oraz półbutami, które wydobędą jego klasyczny szyk. Doskonale będzie prezentowało się zestawienie modnego, klasycznego prochowca z jeansami i półbutami sznurowanymi, jednak o odrobinę mniej oficjalnym charakterze. Do prochowca koniecznie dobierz cienki, zwiewny szalik, który wyeksponuje klasyczny charakter stylizacji.

Jak nosić klasyczny męski prochowiec?

Przy doborze odpowiedniego prochowca, kluczowy będzie rozmiar. Rękawy nie powinny być zbyt długie, ani również zbyt krótkie i opinające ręce, krępując możliwość ruchu. Najłatwiej będzie zamówić w sklepie internetowym, porównując podane długości materiału z swoimi uwarunkowaniami. Klasyczny prochowiec można nosić podczas kapryśnej pogody, zestawiając go z garniturem, koszulą w ciekawy wzór lub z cienkim sweterkiem, posiadającym dekolt w kształcie litery V lub półokrągły. Kolorystykę prochowca najlepiej dopasować w podobnej tonacji do pozostałych elementów stylizacji. Tym sposobem uzyskasz optyczne wysmuklenie sylwetki, która będzie wydawała się wyższa. Rodzaj prochowca, który zostanie dopasowany do stroju na zasadzie kontrastu kolorystycznego, nada stylizacji dynamiki i indywidualnego podejścia. Markowe prochowce będą służyły przez wiele lat. Materiał, z którego zostały wykonane oraz sposób wykończenia świadczą o najwyższej jakości, na którą możesz sobie pozwolić. Wszystkie produkty znakomitych marek, dostępne w naszej ofercie, czekają w magazynie, dlatego zamówienia realizujemy bardzo szybko. Produkty z Outlet-wear są dowodem na to, że nie trzeba rezygnować z ubioru najwyższej jakości ze względu na cenę i dostępność. Wyjątkowa odzież znakomitych producentów dostępna jest obecnie dla każdego. Jeśli pragniesz odrobiny luksusu, a wychodząc z domu chcesz przyciągać spojrzenia, koniecznie wybierz prochowiec od uznanego projektanta. Zakładając kapelusz lub kaszkiet, optycznie dodasz sobie kilka lat, jednak czy dla efektu klasycznej elegancji nie warto odrobinę poeksperymentować? Prochowce są zdecydowanie ponadczasowe, warto więc posiadać płaszcz na każdą okazję, który będzie niezmiennie modny.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.