Spodnie joggery męskie

Spodnie: joggery męskie

Joggery, czyli połączenie stylu casual i sportowego, to idealne rozwiązanie dla wszystkich mężyczyzn, ceniących harmonię w tym względzie. Są popularne nie tylko ze względu na trendy - joggery po prostu są wygodne, stylowe i pomagają podkreślić ulubione dodatki. Joggery hitem mody ulicznej - zasłużone wyróżnienie!

Pierwsze joggery powstały niedawno, w roku 2009, i od razu stały się modowym must-have. Michael Huynh i Alex James, czyli Publish Brand, postanowili stworzyć model spodni dla dojrzałych mężczyzn, który jednocześnie miał charakteryzować się zaletami odzieży sportowej i hip-hopowej. Pierwszą inspiracją, były spodnie dresowe: wygodne, wykonane z przewiewnej dzianiny, luźne
u góry, a u dołu wyposażone w praktyczne ściągacze. To model spodni idealny do wszelkiej aktywności, wypoczynku, podróży. Druga inspiracja to spodnie pin roll, użytkowane przez członków subkultury hip-hopowej i reggae. Często podciągają oni spodnie nad kostkami, aby uchronić szerokie, długie nogawki przed brudem. Jednocześnie pozwala to wyeksponować markowe buty sportowe, będące kwintesencją sportowego lansu. Trzeba było jednak dres i spodnie pin roll przemienić w odzież casual - odpowiednią dla poważnego mężczyzny. Tak powstały spodnie na wzór dresowych, o bardziej dopasowanych nogawkach, wykonane z materiałów dresowych lepszych gatunkowo,  jeansowe lub bawełniane. Było to odejście od dostępnych do tamtej pory modeli spodni męskich: prostych, rurek, baggy, dresowych  czy slim fit
Krój spodni typu jogger jest odpowiednio zrównoważony, a przede wszystkim bardzo dobrze dopasowany do męskich potrzeb. To charakterystyczne zrównoważenie to ważna zaleta, odróżniająca joggery nie tylko od spodni szerokich ale również od rurek, po które niektórzy mężczyźni sięgają bardzo niechętnie. Wybierając joggery, warto oczywiście dobrać odpowiedni rozmiar, aby dobrze się układały i spełniały swoją rolę. 

Historia joggerów potoczyła się bardzo dynamicznie, dzięki modzie ulicznej. Zamierzony cel został osiągnięty, ale oprócz tego powstały również inne warianty tych spodni. Nastąpiła ekspresowa ewolucja zarówno w ramach firmy Publish Brand, jak też za sprawą innych znanych marek odzieżowych. Spodnie zostały docenione nie tylko przez dojrzałych mężczyzn, ale również przez młodzież. Joggery, pomagają odsłonić markowe sneakersy - symbol luksusu spopularyzowany przez świat londyńskiego hip-hopu. Joggery, szybko pojawiły się na ekranie, a także na scenie - muzycy hip-hopowi i popowi, chętnie po nie siegają. 

Oczywiście, wśród dojrzałych, eleganckich mężczyzn, joggery również są popularne. W końcu to dla nich, powstał ten typ spodni. Panowie, sięgają po joggery w wolnych chwilach, podczas aktywnego wypoczynku i podróży. Dobrze dobrane joggery, wykonane z bawełny lub jeansu w stonowanej kolorystyce, dobierane są również do stylizacji casual z nutą elegancji. 
Świetnie prezentują się nie tylko w zestawieniu ze sportową bluzą, ale również skórzaną kurtką lub nawet marynarką w stylu casual. 


 

Wygodne, stylowe joggery - jaka marka?

Duży wybór joggerów, zarówno w stylu sportowym, hip-hopowym, jak też casual - znajdziemy na przykład w ofercie marki Abercrombie & Fitch. To firma, która słynie z łączenia stylu sportowego
i casual. Styl ten nosi nazwę casual luxury. Oferta kierowana jest do miłośników amerykańskiego stylu życia - nieważne, gdzie żyjemy, kultura amerykańska często jest nam bliska. 
To w dużej mierze joggery dresowe, z nadrukiem logotypu firmy na jednej z nogawek. Dostępne są jednak również joggery jeansowe, klasyczne, o stonowanej kolorystyce. 
To spodnie wykonane starannie, z materiałów dobrych gatunkowo. Można mieć pewność, że będą służyć długo. Jakość produktów tej firmy, widoczna jest gołym okiem.

W ofercie naszego outletu, znajdziecie produkty tak marki, jaki również innych firm premium, jak: GAP, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Diesel,  Guess, Napapijri, Aeronautica, Lacoste, Ralph Lauren, Armani Trussardi. Umożliwiamy zakup produktów wysokiej jakości, w niskiej cenie - bez wychodzenia z domu! Dla zakupów o wartości powyżej 100 zł, dostawa jest darmowa (oferta dotyczy dostawy za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej). 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.