Figi majtki

Witamy!

Przedmiotem sprzedawanym tutaj są majtki typu figi marek Calvin Klein i Tommy Hilfiger.

Dla ciekawych, załączyliśmy tutaj krótką historię obu marek, aby mieli Państwo chociaż drobny obraz firm, których produkty sprzedajemy.

Marka Calvin Klein została założona przez Calvina Richarda Kleina, który była amerykańskim projektantem mody. W roku 1968 projektant uruchomił firmę Calvin Klein. We wrześniu 1969 roku, Calvin Klein po raz pierwszy pojawił się na okładce magazynu Vogue. Firmę można podzielić na kilka działów, którymi się specjalizowała, od jeansy, odzież typu unisex, czy bieliznę. Wielkim wzrostem popularności bielizny, tworzonej przez projektanta, cieszyła się ok lat 80., gdy to dochody ze sprzedaży wyrobów sięgały ponad sześciuset milionów dolarów. Bielizna ta, jak sami widzimy, od wielu lat cieszy się niesamowitą popularnością, która nie jest bezpodstawna. Biorąc pod uwagę wiek firmy możemy wywnioskować, iż producent zna się na temacie, tworzy swoje wyroby tak, aby nie były one tylko i wyłącznie "na moment", gdzie po sezonie byłyby one zdatne tylko do utylizacji. Widzimy tutaj długoletnią dbałość o jakość odzieży.

Drugą marką, której produkty sprzedajemy, jest Tommy Hilfiger- marka stworzona przez amerykańskiego projektanta mody, Thomasa Jacoba Hilfigera, marka również stworzona wiele lat temu. Projektant jest również twórcą Tommy Jeans, co pozwoliło mu trafić do większego grona osób. Marka współpracowała, i do dzisiaj widzimy w mediach nowe kolaboracje Tommyego razem z cieszącymi się popularnością ekskluzynymi markami jak KITH, Vetements. Dostrzec przez to możemy ogromny potencjał marki Tommyego Hilfigera, widząc jak wielkie współprace i z jak wielkimi markami tworzy te kolaboracje. 

Obie te marki dzisiaj cieszą się poszanowaniem również w społeczeństwie streetwearu, nie ma się czemu tutaj dziwić znając chociażby historię ludzi tworzących te marki, jakością i ekskluzywnością ich produktów. Wyroby te warte są swojej ceny, która, i tak i tak, nie jest wygórowana, wbrew stereotypom, że to marki tego typu charakteryzują się bardzo wysokimi cenami produktów. Cena idzie tutaj w parze z jakością wykonania odzieży, w tym przypadku bielizny. 

Figi te to nowość w sklepie. Przedmiotem oferty, jaką tutaj prezentujemy, jest  wysokiej jakości bielizna czołowych marek odzieżowych, Calvin Klein, czy Tommy Hilfiger, co idzie w parze z jakością produktów. W ofercie dostępne są różne warianty bielizny.

Figi są koronkowe, co z łatwością podkreśli atuty i walory pięknego, kobiecego ciała, idąc w parze z wygodą i praktycznością. Majtki nie są sprzedawane pojedynczo, lecz w packach. Jeden pack bielizny zawiera pięć sztuk majtek. Fason pozwala zaznaczyć i podkreślić bieliźnie to, czego pragniemy w ciele najbardziej.

Na stronie znajduje się również wiele fasonów, krojów, kolorów bielizny, tak, aby każdy miał możliwość znalezienia idealnego modelu dla siebie i swojego ciała. Oferty w naszym sklepie kierowane są do Pań i Panów. Zależy nam na jak największej satysfakcji klientów naszego serwisu. Pozwala nam to budować dobrą opinię dla sklepu.

Bielizna jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, otrzymujemy tutaj gwarancję jakości wyrobów. Marki te znane są z dobrego, również ekskluzywnego, wydźwięku na rynku marek odzieżowych, przez co również i w tym wypadku możemy mieć pewność zadowolenia z zakupów i wytrzymałości czy żywotności bielizny. 

Prosimy pamiętać, aby podawali Państwo rozmiar wybranej bielizny, w przeciwnym przypadku jesteśmy zmuszeni wysyłać produkty losowe, co jest ogromnym ryzykiem niezadowolenia i braku satysfakcji z dokonanych zakupów.

Będziemy również bardzo wdzięczni za wrażenie Pańskiej opinii o zakupie, czy realizacji zamówienia. Oczywiście, najbardziej cieszy nas satysfakcja klienta z dokonanego zakupu. Zapraszamy również do dołączenia do naszej społeczności w social mediach, do których linki załączone są na stronie sklepu. Zachęcamy również do zapisania się do naszego Newslettera. 

Życzymy miłego dnia oraz udanych zakupów na naszym serwisie. Zapraszamy ponownie!

Malejąco
na stronę

Produkty 1-9 z 12

Strona
Zobacz jako Siatka Lista
Malejąco
na stronę

Produkty 1-9 z 12

Strona
Zobacz jako Siatka Lista