Szaliki damskie

Szaliki są nieodłącznym elementem klimatu umiarkowanego. Jesień, zima i wczesna wiosna nie mogą obyć się bez tego elementu garderoby. Oprócz oczywistych zastosowań szalika, jakim jest ocieplanie naszej szyi i głowy, stanowi on również świetny element dopełniający zimowy outfit. Na przestrzeni lat ich krój oraz długość, diametralnie się zmieniały. Nastały jednak szczęśliwe czasy dla wszystkich i nie ma rzeczy niemodnych. Wszystko zależy od naszej wyobrazi, gustu i kreatywności. 

Szal może być w formie miękkich apaszek, długich wełnianych szalików bądź obszernych chust. Materiał oraz rozmiar powinniśmy dostosować do reszty ubrań. Możemy postawić na zestaw monochromatyczny, bądź kontrastowy - jedno jest pewne - szal powinien dobrze otulać naszą szyję oraz być dodatkiem przemyślanym, abyśmy zawsze czuli się w nim modnie.

Eleganckie płaszcze świetnie komponują się z delikatnymi szalikami, które nie przytłumią delikatnego stonowanego kroju. można lekko zarzucić jeden koniec na plecy, co zmniejszy ilość materiału z przodu ciała. 

puchowe kurtki nie boją się najgrubszych włóczek. Obszerne szaliki, będą świetnie wyglądały, grubo zawinięte wokół naszej szyi. 

wojskowe parki lubią bawełniane kominy, które nie wychodzą z mody. Ten specyficzny krój można zawinąć wokół szyi dwukrotnie, dzięki czemu materiał lepiej będzie przylegał do naszego ciała. Jeżeli temperatura na to pozwoli komin można pozostawić luźno zwisający co doda naszej stylizacji wielowarstwowości materiału. 

grube futra, które królują on kilku lat w neonowym wydaniu, bardzo lubią gładkie tkaniny szali. Materiał można umieścić w środku okrycia -tak aby delikatnie wystawał ponad linie.

kurtki na narty również świetnie komponują się z kominami oraz grubymi szalikami. Warto zainwestować w ciepłe okrycie naszej szyi nawet w kombinacji z ciepłą kurtką narciarską.

Marki które stawiają na świetny design oraz najlepsze dostępne materiały, to między innymi Ralph Lauren, który wychodzi na przeciw swoim klientom, oferując wełniane, ciepłe, klasyczne kroje szali. Paleta barw od subtelnych i stonowanych odcieni, przechodzi w żywe czerwienie i intensywne błękity. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Marka Diesel z kolei stawia na nowoczesność, prezentując idealnie skrojone kominy, wykonane z bardzo przyjemnego w dotyku materiału. Największe marki nigdy nie zrezygnowały z tej części garderoby i nawet w przypadku obszernych kołnierzy kurtek, zawsze znajdzie się miejsce na szalik. Czasami jest on w stanie ochronić od zimna również naszą głowę, bądź ręce. Ten ciepły kawałek materiału, można przyrównać do koca, który zawsze mamy ze sobą, a różnorodność kolorystyczna pozwala w nieograniczony sposób, bawić się stylami i niestandardowymi połączeniami. Bardzo długi i cienki szalik, czy też krótka, delikatna apaszka - to od nas zależy w kogo się dziś wcielimy. Umiejętność odzwierciedlania swojego charakteru poprzez ubiór sprawia wiele satysfakcji i rozrywki. 

Szale i apaszki możemy zmieniać codziennie, jak przysłowiowe rękawiczki. Nie ograniczają ich żadne zasady. Niedbale zarzucone, bądź misternie zawiązane będą się świetnie prezentowały na każdej piersi. Szaliki damskie możemy z powodzeniem zamienić na męskie i odwrotnie, czasami powiększając naszą garderobę dwukrotnie, dzięki partnerowi. Kolorystyka - czasami szalona i wyrazista, może uratować niejedną, nudną stylizację. Ostre czerwienie, intensywne żółcie a może delikatne szarości czy granaty - każdy dzień, każda nowa stylizacja, może zaowocować ciekawym odkryciem połączeń, kształtów, barw i ułożenia. Ten jeden element ubioru, ma w sobie wielką moc i z całą pewnością nie powinniśmy z niego rezygnować. W naszej ofercie znajdują się najlepsze marki, które oferują całą gamę szali, szalików, apaszek oraz kominów. Każdy może tu znaleźć dla siebie produkt idealny, odwzorowujący jego gust. Dostawa przebiega szybko i sprawnie tak, aby w niedługim czasie można się było cieszyć nowym zakupem. Moda w szczególności w okresie zimy daje nam ogromne pole do popisu dzięki mnogości warstw, które na siebie zakładamy. Załóż swój szalik tak jak lubisz, i ciesz się ciepłymi chwilami w zimowe dni!

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.