Doskonale wiemy, że po wyborze swoich ulubionych marek, chcesz otrzymać swoje zakupy sprawnie i móc cieszyć się nimi jak najszybciej. Nic dziwnego – nasz towar cechuje się najwyższą jakością, dlatego dbamy o to, byś dostał to, czego pragniesz, jak tylko złożysz zamówienie w naszym sklepie. Dokładamy wszelkich starań, by towar został zapakowany z największą starannością, z uwzględnieniem specyfiki zamówienia, jego gabarytu, wrażliwości na transport oraz formy dostawy. Na każdym etapie planowania dostawy do Ciebie, otrzymasz od nas informację na maila – dowiesz się, kiedy towar został przygotowany do wysyłki, wysłany oraz dostarczony. Oczywiście otrzymasz od nas numer listu przewozowego, abyś mógł samodzielnie śledzić drogę Twojego zamówienia i być z nim na bieżąco.

 

TERMINY I WARUNKI DOSTAWY

Od momentu złożenia zamówienia, potrzebujemy 24 godziny robocze na wysyłkę Twoich zakupów. Kompletujemy zamówienie, dobierając odpowiednie opakowanie i zabezpieczenie paczki, po czym przekazujemy ją kuriera bądź placówki pocztowej. Od momentu wyjścia z magazynu do chwili, w której będziesz trzymać swoją upragnioną paczkę, minie od 2 do 5 dni roboczych. To Ty decydujesz, kiedy i jak chcesz odebrać przesyłkę – w zależności od wybranego dostawcy i kosztów przesyłki. Zdecydowanie polecaną przez nas formą dostawy jest kurier, nasi Klienci cenią ten sposób dostarczenia zakupów za szybkość doręczenia i komfort dostawy na wskazany adres, bez konieczności stania w kolejce w urzędzie pocztowym. Wysyłka tradycyjną drogą, poprzez paczkę rejestrowaną Poczty Polskiej, jest najtańszą formą dostawy, którą polecamy przy zakupach o niewielkiej wartości lub w przypadku, jeśli nie zależy Ci na szybkim doręczeniu zamówienia. Wiemy z doświadczenia, że zarówno kurierzy, jak i pracownicy Poczty Polskiej dostarczają paczki między godziną 08:00 a 17:00 w dni robocze. Jeśli pod wskazanym adresem, dostawca nie zastanie nikogo, pozostawi awizo. Kurierzy spróbują się z Tobą skontaktować telefonicznie, by ustalić godziny następnej dostawy. Jeśli po kilku dniach roboczych, nadal nie możesz doczekać się swoich zakupów, daj nam koniecznie znać. Dołożymy wszelkich starań, aby zlokalizować Twoje zamówienie i skutecznie je do Ciebie skierować.

OPŁATY I SPOSÓB DOSTAWY 

Wysyłamy nasze towary za pomocą Poczty Polskiej oraz uznanych firm kurierskich DHL lub GLS. To Ty wybierasz najkorzystniejszą dla siebie formę dostawy, my zadbamy o resztę. W formularzu zamówienia wskaż, na jaką formę dostawy się decydujesz, a otrzymasz informację o finalnej kwocie do zapłaty, która uwzględnia wartość Twoich zakupów w naszym sklepie wraz z kosztami dostawy. Pamiętaj, aby podać dokładny adres i telefon tak, aby dostawca mógł się z Tobą skontaktować i usprawnić doręczenie.

Poniżej znajduje się cennik i opcje dostawy 

  • Przesyłka Poczta Polska (paczka rejestrowana)
  • Koszt wysyłki niezależnie od kwoty zamówienia – 14zł
  • Przesyłka Poczta Polska (odbiór w urzędzie pocztowym i na stacjach ORLEN)
  • Koszt wysyłki niezależnie od kwoty zamówienia – 14zł
  • Przesyłka Poczta Polska (kurier)
  • Koszt wysyłki przy zakupach do 100 zł – 14 zł
  • Koszt wysyłki przy zakupach powyżej 100 zł – przesyłka GRATIS
  • Kurier DPD
  • Koszt wysyłki przy opcji pobraniowej – 18,99 zł
  • Kosz wysyłki przy płatności online – 14,99 zł

 

ZWROT I WYMIANA TOWARU

Jesteśmy przekonani, że zakupiony u nas towar spełni Twoje oczekiwania. Twoja satysfakcja z zakupów w outlet-wear.com jest dla nas najważniejsza, dlatego dajemy Ci możliwość bezproblemowego zwrotu lub wymiany towaru. Zanim jednak postanowisz odesłać nam swoje zakupy, prosimy Cię koniecznie o kontakt z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać Twój problem lub niedogodność, która sprawiła, że chcesz anulować swoje zamówienie. Jeśli jednak postanowisz zwrócić nam towar, po prostu odeślij nam paczkę z Twoimi zakupami, a my zwrócimy Ci pieniądze. Na odstąpienie od umowy sprzedaży masz 14 dni od momentu otrzymania od nas swojego zamówienia. Pamiętaj, że możemy przyjąć od Ciebie tylko towar, który nie nosi śladów użytkowania, ma oryginalne metki i opakowanie. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Gdy otrzymamy Twoją paczkę, odeślemy Ci pieniądze w ciągu 14 dni na konto, z którego została dokonana płatność przy zamówieniu. Opłatę za przesyłkę ze zwrotem lub wymianą ponosisz samodzielnie. 

Wymiana towaru polega na zwróceniu poprzedniego zamówienia i złożenie nowego w sklepie outlet-wear.com. Zasady są takie same, jak przy zwrocie towaru – w ciągu 14 dni od momentu przyjęcia paczki, należy nam ją odesłać, wcześniej kontaktując się z nami i ustalając możliwości ponownego zamówienia pożądanego towaru (np. dostępność rozmiaru, koloru, fasonu, zamianę na inny model lub typ itp.). Po prawidłowym zwrocie możesz dokonać zamówienia na nowo, wybierając kolejne produkty z naszej bogatej kolekcji sklepu internetowego outlet-wear.com.